ЦСКА U16 разгроми с 4:0 връстниците си от Национал в двубой,

...

ЦСКА U16 громи съперник на Панчарево

ЦСКА U16 разгроми с 4:0 връстниците си от Национал в дуел, игран на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме възпитаниците на старши треньора Ивайло Станев бяха по-добрият тим, като владееха повече самодейността и имаха по-изгодни положения за гол, само че не съумяха да осъществят и двата състава се отдръпнаха на отмора при нулево тъждество.

През втората част над терена заваля дъжд, а във вратата на гостите се изсипа проливен дъжд от попадения. В 46-ата минута резултатът бе открит от нападателя Илия Димитров, бе изведен самичък против вратаря и невъзмутимо означи. В 54-ата минута Александър Любомиров Георгиев удвои откакто бе най-съобразителен при една отбита топка от корнер. Само две минути по-късно още веднъж той направи резултата типичен след хубаво двойно подаване Валери-Александър Димитров. В последната минута на срещата бранителят Максим Мечикян с глава оформи крайното 4:0, откакто засече доста хубаво центриране от корнер на Мартин Попов.